30 maja 2014r- to właśnie tego dnia w dąbrowskiej Villa Moda, odbyła się finałowa gala wyborów Miss Śląska i Zagłębia 2014, która dostarczyła ogrom emocji zarówno dziewczętom biorącym w niej udział jak i publiczności zgromadzonej na widowni. Dziewczyny w dniu finału wyglądały oszałamiająco, prezentując swoje wdzięki na wybiegu, ale nic w tym dziwnego skoro o ich wygląd i choreografię zadbali profesjonaliści a finansowo wsparli Sponsorzy, bez których wydarzenie to byłoby niemożliwe do zrealizowania. Po części artystycznej i po zaprezentowaniu się dziewczyn nadszedł czas na obrady Jury.

Więcej zdjeć na naszym fanpage

Wybór tej najpiękniejszej nie był łatwy

Jury po burzliwej debacie doszło do konsensusu i dokonało wyboru tej najpiękniejszej w kategorii Miss Śląska i Zagłębia oraz Miss Śląska i Zagłębia Nastolatek. Tytuł Miss Śląska 2014 otrzymała Joanna Koza natomiast korona oraz szarfa Miss Zagłębia 2014 trafiła do Patrycji Głodowskiej, tytułem Miss Śląska Nastolatek może się poszczycić Sabina Gzik, natomiast najpiękniejszą nastolatką na Zagłębiu została Paulina Musiał. Warto w tym miejscu wspomnieć także o Ewie Stych oraz Kindze Kosmalskiej, które zawładnęły serca internautów, otrzymując tytuł Miss Internetu. Przypomnijmy sobie raz jeszcze skrót z tamtego wydarzenia, które dało szanse młodym, pięknym dziewczynom z naszego regionu na zrealizowanie swoich często dziewczęcych marzeń o byciu tą najpiękniejszą.

Zobacz relacje z fianły miss 2014 kanału 99


Świadczenia sponsorskie

Oferujemy Państwu, zróżnicowane pakiety sponsorskie, które zawierają szereg korzyści płynących z bycia Partnerem MISS Śląska i Zagłębia 2015. Nasza oferta przewiduje następujące poziomy (dostosowane do możliwości finansowych danej firmy)

- Kontakt

- Partnerstwo


Bądź z nami na bieżąco!