Miss w mediach

Miss Śląska i Zagłębia to nie tylko wydarzenie artystyczne promujące ideę harmonii piękna cielesnego i duchowego, ale także ogromne przedsięwzięcie organizacyjno-promocyjne cieszące się ogromnym zainteresowaniem mediów krajowych i regionalnych.

Kanal99.pl
Katowice.naszemiasto.pl
tv.ferma2.ru
pulspolski.tv
tvs.pl
tv.ferma2.ru
sosnowiec.gazeta.pl

Świadczenia sponsorskie

Oferujemy Państwu, zróżnicowane pakiety sponsorskie, które zawierają szereg korzyści płynących z bycia Partnerem MISS Śląska i Zagłębia 2015. Nasza oferta przewiduje następujące poziomy (dostosowane do możliwości finansowych danej firmy) :

- strategiczny,
- złoty,
- srebrny,
- brązowy.

Niestandartowe kampanie

Nadruki reklamowe na balonach, wiatraczki, chorągiewki reklamowe, flagi reklamowe, reklama mobilna, ogromne balony z helem? Żaden problem, jesteśmy gotowi na realizację indywidulanych potrzeb.

Nasza oferta nie kończy się tylko na pakietach sponsorskich, które Państwu oferujemy. Jesteśmy bowiem otwarci na Państwa indywidualne potrzeby i nietypowe pomysły. Dostosujemy ofertę tak, by była ona skuteczne a przy tym koszty jej realizacji byłyby dostosowane do Państwa budżetu. Dbając o wysublimowane oczekiwania Naszych potencjalnych Partnerów jesteśmy gotowi spełnić je wszystkie, używając przy tym wszelkich dostępnych a zarazem nowoczesnych metod reklamy i promocji, jako że priorytetem dla Nas jest Państwa zadowolenie i satysfakcja.

Miss

" A wszystko się zaczęło w 1989…i trwa nieprzerwanie do dzisiaj… Miss Śląska i Zagłębia to prestiżowy konkurs, cieszący się coraz większym zainteresowaniem zarówno mediów jak i publiczności. Konkurs, ten jest więc doskonałą szansą dla Sponsorów i Partnerów na zaprezentowanie swojej marki w otoczeniu kobiecego piękna, elegancji, intelektu oraz nietuzinkowych osobowości. Prestiż i renoma jakie towarzyszą temu artystycznemu przedsięwzięciu pozwalają w sposób szczególny podkreślić pozytywny wizerunek firm promujących urodę mieszkanek Śląska i Zagłębia. "


Nasz zaspół

Justyna Zalewska

Małgorzata Stankowska

Michał Gwozdowski


Bądź z nami na bieżąco!